Uwaga!

Informujemy wszystkich Gości oraz potencjalnych klientów naszych Ośrodków o procedurach bezpieczeństwa zastosowanych w obiektach, w związku z wirusem COVIDa-19.

  1. Umieszczenie na terenie Ośrodka dozowników z płynem do dezynfekcji rąk dostępnych dla Gości (przy wejściu na Ośrodek).
  2. Zapewnienie sprzętu i środków oraz monitorowanie codziennych prac porządkowych, ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekowania powierzchni dotykowych – poręczy, klamek, uchwytów itp.
  3. Ograniczenie do minimum czasu przebywania gościa przy recepcji.
  4. Bezwzględny zakaz przebywania w Ośrodkach osób  niezakwaterowanych.
  5. Po każdym kliencie  rutynowe sprzątniecie domku/apartamentu i dezynfekcja wszystkich powierzchni dotykowych, sprzętu (np. piloty), kuchni i łazienki oraz gruntowne wywietrzenie pomieszczenia. Po sprzątnięciu i dezynfekcji pomieszczenia – użycie na nich parownicy (ponad 100C).
  6. Pościel prana w pralni chemicznej w temp. min 60C z dodatkiem detergentu. Pranie i dostarczane go w reżimie sanitarnym.
  7. Przeszkolenie pracowników w zakresie w/w procedur. Obowiązek stosowania przez pracowników środków ochrony osobistej zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
  8. Rekomendujemy użycie parawanów plażowych, które są na wyposażeniu domku/apartamentu (odseparowanie na plaży).

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy, lub macie jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktujcie się proszę z nami pod numerem telefonu: 503 176 299 lub mailowo pod adresem: kontakt@koral-sarbinowo.pl

Menu
Nasze działania w związku z pandemią COVID-19.

Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Czytaj więcej
Zarezerwuj online